O autorze
Dziennikarka i stylista Kamila Żyźniewska wybiera i komentuje nową polską modę oraz fotografię.

Solar i K MAG inspirują. Zaprezentuj zdjęcia i wygraj sesję swoich marzeń

fot. Łukasz Wierzbowski
Masz ciekawe pomysły? Chcesz zaprezentować swoje zdjęcia na łamach jednego z najbardziej znanych magazynów w Polsce? Weź udział w akcji „Solar i K MAG inspirują”.

Znana marka odzieżowa Solar oraz K MAG - czołowy, krajowy miesięcznik lifestylowy połączyły siły i promują wspólnie twórczość młodych, zdolnych fotografów mody. Każdy entuzjasta mody może czuć się zaproszony do udziału.


W projekt zaangażowało się wielu doświadczonych fotografów takich jak: Mikołaj Komar, Kasia Bobula, Maciej Landsberg, Mikołaj Berg, Stanisław Boniecki i Łukasz Wierzbowski. Ich sesje mają zachęcić młodych twórców do realizacji własnej wizji w kontekście marki i kolekcji Solar. Najciekawsze z nich zostaną zaprezentowane na stronie internetowej firmy Solar oraz kmag.pl, a autor najlepszych zdjęć otrzyma możliwość realizacji sesji swoich marzeń.


Kolekcje i komunikacja wizualna brandu Solar z roku na rok prezentuje się coraz lepiej, a współpraca z modnym magazynem diametralnie zmienia wizerunek firmy. Jest nowocześnie, młodzieżowo i kreatywnie. Dzięki takim akcjom Solar z pewnością poszerzy grono swoich miłośniczek.Czytaj również: Kto chce z nami zrobić magazyn o modzie i sztuce? Zapraszam do współpracy!


Więcej zdjęć oraz szczegóły dotyczące projektu znajdziecie na stronach:
K MAG i Solar.
Trwa ładowanie komentarzy...